Toplantı Sırasında Yanlışlıkla Kendini Patates Efektine Kaptıran Kadın🥔👀

İçindekiler

Coronavirüs nedeniyle kimi çalışanlar evden çalışmaya başladı. Kimi için kolay kim içinse zor ama bazıları için çok komik bir hal aldı.

Lizet Ocampo, Latinx seçmenlerini oy kampanya sürecini yönetmek ve adayların seçimleri kazanmasına yardımcı olmak gibi çalışan bir kuruluş olan “People for the American Way“‘in siyasi direktörüdür.

Diğer birçok ofis gibi, Ocampo ve meslektaşları da artık video görüşmeleri kullanarak toplantıyı evden yapıyorlar. Ocampo’nun olayı burada başlıyor.

Latinx seçmenleriyle yaptığı çalışmaların bir parçası olarak, Equis tarafından barındırılan ve grup liderleri için düzenlenen bir sanal happy hour’a katılıyor. Ocampo, bu “happy hour” boyunca kullanmak için bazı komik filtreler indiriyor. Tek sorun, bu filtreleri aktifleştiriyor ve nasıl kapatacağını bilmiyor.

Lizet Ocampo

“Pazartesi sabahı toplantımız vardı ve kamerayı açmaya çalışıyorum ve toplantıya başladığımızda kendimi patates olarak gördüm” dedi.

“Neden patates olduğum konusunda kafam karıştı,” dedi. “O kadar filtre varken, neden bir patates?”

Bunun filtreleri indirdiği için olduğunu fark etti, ancak nasıl değiştirileceğini çözemedi. Bu arada kamerada onu izleyen iş arkadaşları gülmekten kırıldılar.

“İlerici bir organizasyon olarak, herkes için adalet ve eşitlik için savaşıyoruz ve son üç yılda işler bayağı bir zordu” dedi.

“Ben de değiştirmekten vazgeçtim ve çağrının geri kalanında patates olarak kaldım.”

İşte bu da kaderine boyun eğen patates 🥔

Bilmediği şey, meslektaşı Rachele’nin patates olayının ekran görüntüsünü tweetlediğidir.

Tweet patladı ve şimdi yaklaşık 900.000 beğeni var. Ocamponun iş arkadaşı Rachele, Pazartesi akşamına kadar ona söyleyene kadar bu olaydan haberi bile yoktu.

Rachele’in mesajı : “Uyandın mı? Sana söyleyecek çok komik bir şeyim var ve umarım sen de benim kadar komik bulursun çünkü beğenmemenden korkuyorum. Bugün seni patates olarak tweetledim ve VIRAL oldun 😁😁.”

Neyse ki, Ocampo da komik buldu. Ayrıca Twitter’daki kişilerden gelen yanıtların tadını çıkarıyor.

Ocampo ayrıca bu olayı büyük bir sevinçle tweetledi.

ve ekledi…

Ocampo, bu zor zamanlarda insanları gülümsettiği için mutlu olduğunu söyledi.

“Umarım insanlar gerçekten #topraktakal #güvendekal konusunu ciddiye alır”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir