in

Makyajsız Halini Görünce Şaşıracağınız 15 Ünlü

Ünlüleri hep tabulaştırıyoruz ve çoğumuz biliyoruz ki hiçbiri ekranda göründüğü gibi değil. Televizyon dünyası bize ünlülerin inanılmaz derecede muhteşem, mükemmel ve erişilemez insanlar olduğunu düşündürdü. Bununla birlikte, bazı sanatçılar bu fikrin gerçeklerden çok uzak olduğunu kanıtlamak için sosyal medyalarında makyajsız halini paylaştılar. İşte o ünlüler!

1. Alicia Keys

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Alicia Keys (@aliciakeys)’in paylaştığı bir gönderi ()

2. Jennifer Lopez

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Jennifer Lopez (@jlo)’in paylaştığı bir gönderi ()

3. Jessica Alba

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Jessica Alba (@jessicaalba)’in paylaştığı bir gönderi ()

4. Selena Gomez

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Selena Gomez (@selenagomez)’in paylaştığı bir gönderi ()

5. Emma Watson

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Emma Watson (@emmawatson)’in paylaştığı bir gönderi ()

6. Jennifer Aniston

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Jennifer Aniston (@jenniferaniston)’in paylaştığı bir gönderi ()

7. Salma Hayek

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Salma Hayek Pinault (@salmahayek)’in paylaştığı bir gönderi ()

8. Lana Del Rey

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Lana Del Rey (@lanadelrey)’in paylaştığı bir gönderi ()

9. Shakira

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Shakira (@shakira)’in paylaştığı bir gönderi ()

10. Laura Prepon

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Laura Prepon (@lauraprepon)’in paylaştığı bir gönderi ()

11. Julia Roberts

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Julia Roberts (@juliaroberts)’in paylaştığı bir gönderi ()

12. Gwyneth Paltrow

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)’in paylaştığı bir gönderi ()

13. Cameron Diaz

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Cameron Diaz (@camerondiaz)’in paylaştığı bir gönderi ()

14. Eva Longoria

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Eva Longoria Baston (@evalongoria)’in paylaştığı bir gönderi ()

15. Drew Barrymore

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Drew Barrymore (@drewbarrymore)’in paylaştığı bir gönderi ()

Sizce makyajsız olmasına rağmen bu ünlülerden hangisi daha güzel duruyor ? Yorumlarınızı bekliyoruz

moradmin yazdı

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0