in

İkimizin Yerine Filmi Konusu Nedir?

İkimizin Yerine Filmi Konusu Nedir?

Serenay Sarıkaya, küçük bir kasabada yaşayan, sürekli kendini tekrarlayan hayatının sırrını çözmeye çalışan Çiçek karakteri ile seyircisiyle buluşmaya hazırlanırken, başarılı oyuncu Nejat İşler ise Çiçek’in hayatını değiştirecek büyük aşkı, edebiyat öğretmeni Doğan’ı karakterini canlandırıyor.

Bir taşra kasabasında, ailesinin dayattığı hayata sıkışıp kalmış genç Çiçek (Serenay Sarıkaya), kasabaya yeni gelen gizemli edebiyat öğretmeni Doğan’a (Nejat İşler) aşık olur. Doğan bu yasak aşka ne kadar dirense de, Çiçek’ten uzak duramaz. Gencecik bir kalbe ne kadar büyük bir aşk sığar? Peki o aşk yaralı bir adamın kalbini iyileştirebilir mi? Doğan ve Çiçek cevapları birbirlerinde ararlar. Oysa bu aşk sadece onların değil, bir ailenin de kaderini sonsuza kadar değiştirecektir.

İkimizin Yerine (@2mizinyerine) | Twitter

İkimizin Yerine Filmi Nerede Çekildi?

Filmin kasabada geçen sahneleri Bursa Mudanya’da çekildi. Mudanya ilçesinin Trilye beldesinde çekimleri gerçekleşti. ,Kasabanın otantik atmosferi tüm güzelliği ile ekrandan bizlere yansıtıldı. Ayrıca Mudanya’nın doğal güzellikleri de çekilen sahnelerle beyaz perdeye aktarıldı. Küçük bir sahil kasabası olan Trilye, Marmara denizi kıyısındaki konumu ile izleyicilere hem deniz hem de yeşillik manzarası sundu.

İkimizin Yerine Eleştirisi - FilmLoverss

Balıkçı teknelerinin tablo görünümü verdiği sahil, dalgaların vurduğu görüntülerle, uçsuz bucaksız yeşil vadileri ile izleyenlere Mudanya’nın muhteşem olan diğer yüzünü gösteriyor. Trilye’nin iki katlı geleneksel evleri, Arnavut kaldırımlı sokakları, küçük dükkanları İkimizin Yerine filmi için çekilen sahnelerden bizlere yansıtılıyor.

moradmin yazdı

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0