Elite Dizisi Konusu Nedir? Elite Dizisi Oyuncuları Kim? Elite Dizisi Fragmanları

Elite dizisi konusu ve oyuncuları itibariyle popülerliğini koruyan serilerden birisi olarak yoluna devam ediyor. Netflix’te yayınlanan dizinin 2018 yılından bu yana yayınlanan sezonları büyük bir yankı uyandırdı. Bunun üzerine 5.sezona kadar olan onayları sorunsuz bir biçimde verildi. Dario Madrona ve Carlos Montero ikilisinin oluşturduğu dizinin senaryo ekibinde ikiliye eşlik eden geniş bir grup var. Yönetmenliği ise Dani da La Orden, Ramon Salazar ve Jorge Torregrossa üstleniyor. Özellikle farklı dizilerde de sükse yapmış oyunculardan oluşan kadrosuyla büyük bir kesime hitap ettiği için Elite dizisini özel bir noktada konumlandırabiliriz.

Elite konusu için oldukça derin bir hikâye seçilmiş. Ancak ilk bakışta size bu kadar derin bir hikâye sunmayacağını düşünebilirsiniz. Özellikle bir özel okulda geçen hikâyenin teorik olarak gençlik dizisi tadında geçeceğini düşünen çok fazla insan var. Fakat gerilim, suç ve dram türleriyle yoğrulan bir ana temaya sahip.

Netflix Dizisi "Elite"in 3. Sezonundan Altyazılı Fragman ...

İspanya’da geçen dizinin ana mekânı Las Encinas isimli özel okuldur. Okul ülkenin en prestijli eğitim kurumu olmasının yanı sıra tüm saygın ve zengin isimlerin çocuklarına da ev sahipliği yapar. Bu durumda okula gitmeye hak kazanan fakat aileleri saygın ya da zengin olmayan üç genç hikâyenin merkezinde yer alabilecek kadar sansasyon yaratabilir. Bu üç çocuğun bu prestijli okula kabulü ise yaşanan deprem sonrasında okullarının yıkılmasından kaynaklıdır.

Tam orta kesimin çocuklarından olan bu üçlünün okula gelmesinin ardından okulda bir öğrencinin ölmesi ise ortalığı iyice kızıştırır. Öğrenciler arasındaki konum farklılıkları durumu daha da ileriye taşır. Güçlü oyuncu kadrosuyla tatmin edici bir seyir zevki tanıyan Elite dizisi sizi içerisine çekebilecek karmaşıklıkta bir senaryoya sahip.

Elite Dizisinin 3. Sezonunda Çalan Şarkılar | Listeger

Hangi kanalda yayınlanıyor?

Elite dizisi Türkiye ve dünyada aynı anda Netflix platformunda izleyicisiyle buluştu ve ilk sezonu bir çırpıda seyirci tarafından bitirildi!

Hangi gün yayınlanıyor?

İşte dijital platformların böyle bir güzelliği var! Bazı içeriklerini hafta hafta beklemek zorunda olmuyorsunuz, koca sezonuna bir günde sahip olabiliyorsunuz. Elite de ilk sezonuyla 5 Ekim’de meraklılarıyla buluştu! Sekiz bölümüyle (henüz izlemediyseniz) sizi bekliyor.

Başrollerinde kim var?

La Casa de Papel’in başrol oyuncularından María Pedraza, Miguel Herrán ve Jaime Lorente’yi tekrar bir araya getiren dizinin kadrosunda ayrıca Itzan Escamilla, Miguel Bernardeau, Arón Piper, Ester Expósito, Mina El Hammani, Álvaro Rico ve Omar Ayuso bulunuyor. Meksika’nın en ünlü aktris ve şarkıcılarından Danna Paola da kadroda yer alan önemli isimlerden.

Konusu ne?

Elitlerin çocuklarını gönderdiği Las Encinas, İspanya’nın en iyi ve en seçkin okuludur. Okullarının bir depremde yıkılmasının ve yerel meclisin öğrencileri bölgedeki diğer okullara dağıtmasının ardından, işçi sınıfından üç çocuk da Las Encinas’a kabul edilir. İlk başta çok şanslı olduklarını düşünseler de aslında durum tam tersidir. Her şeye sahip olanlar ile kaybedecek hiçbir şeyi olmayanlar arasındaki çatışmanın bir cinayetle sonuçlanmasının ardından olaylar peşi sıra gelişir. Peki işlenen suçun arkasında kim vardır? Hep birlikte merakımızı gidereceğimizi umuyoruz!

Elite Fragmanları

1. Sezon

2. Sezon

3. Sezon

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir