Dudullu Postası oyuncuları ve konusu (Dudullu Postası oyuncu kadrosu)

Dudullu Postası oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekti. Kanal D ekranlarında diziseverlerle buluşacak olan projede birbirinden önemli isimler rol alacak. Peki, merakla beklenen dizinin konusu ne ve oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

Oyuncu kadrosu dikkat çekiyor: Dudullu Postası ne zaman çekildi? Dudullu Postası oyuncuları kimler, konusu ne?

DUDULLU POSTASI KONUSU NE?

 

Gazetecilik yapmak için gecesini gündüzüne katan Asım, abisi tarafından evin içine hapsedilen Melis, Melis’e aşık delikanlı Tayfur, güvenlik ve namus takıntılı Eyüp, mahallenin en tuhaf kişilerinden Sebati ve daha nicesi Dudullu’da.

 

Haber yaptıklarını zannederken, kendi komik hikayelerini anlattıklarının farkında olmayan gazetecilerin gazetesi olan Dudullu Postası diziseverleri ekran başına kilitleyecek.

 

Limon Yapım imzalı projenin senaryosu Serkan Yılmaz tarafından yazılırken dizinin yönetmen koltuğunda ise Onur Ünlü oturuyor.

Dudullu Postası oyuncuları ve konusu (Dudullu Postası oyuncu kadrosu)

DUDULLU POSTASI OYUNCULARI ARASINDA KİMLER VAR?

14 bölümden oluşan dizinin oyuncu kadrosunda Güven Kıraç, Erkan Can, Taner Ölmez, Hazar Ergüçlü, Bülent Şakrak, Ayda Aksel, Ahmet Rıfat Şungar, ÖzgürEmre Yıldırım, Aslı Bekiroğlu, Gözde Çığacı ve Levent Tülek yer alıyor.

 

DUDULLU POSTASI İLK BÖLÜM ÖZETİ

 

Dudullu Postası, gazeteciliği hayatının orta yerine koymuş, yeteneksizliğinden bihaber olan ama kendini de memleketin yegane gazetecisi sanan, kendine hayranlığıyla kör olan Asım’ın, Dudullu’da bir yerel gazete çıkarmak istemesiyle başlıyor.

dudullupostasi-blutv2018-pr-0178cc-1y3x

Yeni açılan gazetede, arkadaşları Ersan ve Cem’le çalışmaya başlayan Tayfur, bir yandan aşık olduğu Melis’e, Melis’in abisi Eyüp’ü atlatarak ulaşmaya çalışırken diğer yandan da gazetedeki ekip arkadaşlarıyla birlikte mahalledeki ‘Kayıp Babalar’ı bulmaya çalışacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir